Skrzynia z pomocami

W skład skrzyni z przyborami wchodzą:Narzędzia do stymulacji czucia głębokiego oraz materiały pomocnicze do pracy ze Skakanką. Wraz z aplikacją oraz materiałami dla nauczycieli walizka jest częścią skakankowego wyposażenia.

Wyposażenie skrzyni

Pomoce do stymulacji czucia głębokiego:
  • Kołderka obciążeniowa - jest jednym ze sposobów dostarczania dziecku wrażeń czucia głębokiego. Jej ciężar jest dostosowywany do dziecka (10% wagi ciała dziecka plus 0,5 kg). Ciężar kołderki równomiernie rozkłada się na ciele dziecka, dzięki czemu nie obciąża stawów i kręgosłupa. Jeśli kołderka nie jest przeznaczona do codziennego, indywidualnego używania przez dziecko, a do zajęć grupowych, jej waga może być większa.
  • Wałek do masażu - służy do masowania, ostukiwania ciała dziecka (plecy, ręce, nogi) w celu dostarczenia wrażeń czucia głębokiego (wyciszenie systemu nerwowego)
  • Piłka z kolcami - służy do dostarczania wrażeń czucia głębokiego dziecku podczas masażu
Elementy kompatybilne z aplikacją, które stanowią pomoc dla nauczyciela w trakcie planowania zabaw ze Skakanką:
  • filcowe wyspy,
  • owoce i warzywa,
  • kształty i kolory.

Jesteś zainteresowany? Przyłącz się do nas już dziś!


Ściągnij schemat pracy metodą Skakanka za darmo i zobacz jak możesz wykorzystać przyrządy ze Skrzyni!


Nie będziemy wysyłać spamu, Twój e-mail jest u nas bezpieczny. Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera oraz otrzymywania informacji o produktach Skakanki. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji – link do polityki prywatności - zgody udzielasz Skakanka Sp. z o.o.