O nas

Nasz zespół


Agnieszka Biała – Kędra

W zespole Skakanki odpowiada za prowadzenie szkoleń. Aktywnie uczestniczy w pracach nad udoskonalaniem aplikacji oraz rozwojem metody. Z wykształcenia jest psychologiem. Od początku drogi zawodowej pracuje z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jest żoną i mamą, zakochaną w rodzinnym Lublinie.

Natalia Reszuta

Do Lublina przybyła 4 lata temu z malowniczych Mazur. Jest absolwentką kognitywistyki I stopnia na KUL. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę z tej dziedziny. Dodatkowo studiuje psychologię również na KUL. Interesuje się fotografią, literaturą, naturą oraz szeroko rozumianym człowiekiem.

Magdalena Jasińska

Od kilkunastu lat zajmuje się metodyką zdalnego nauczania i wykorzystaniem multimediów w dydaktyce. Jej zainteresowania badawcze koncentrują się wokół efektywności wykorzystywania nowych technologii w procesie nauczania i uczenia się. W Skakance koordynuje prace związane z rozwojem aplikacji i produkcją gier.

Maciej Maniecki

Prezes Skakanki i dobry duch całego zespołu. Wieloletni praktyk biznesu, z bogatym doświadczeniem biznesowym, od ponad 20 lat związany z branżą IT. W Skakance odpowiedzialny jest za kreowanie strategii rozwoju.

Pobierz za darmo fragment podręcznika


Rozdział o procesach poznawczych oraz informacje jakie mechanizmy wykorzystujemy w naszych grach.


Nie będziemy wysyłać spamu, Twój e-mail jest u nas bezpieczny. Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera oraz otrzymywania informacji o produktach Skakanki. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji – link do polityki prywatności - zgody udzielasz Skakanka Sp. z o.o.